Kursy podniesione do niebotycznego poziomu w Totalbet

Total boost promocjaPromocja Total Boost to akcja dedykowana, którą sprawdzić mogą jedynie zarejestrowani gracze. Załóżcie zatem nowe konta, zalogujcie się na nie, a potem przejdźcie do gry. By poznać ofertę należy kliknąć opcję dopalacza, którą znajdziecie na specjalnej dedykowanej do tego stronie. Całość prezentuje się ciekawie i przeniesie nas do zakładów sportowych, gdzie widoczne będą znacznie mocniejsze kursy niż standardowo. Dotyczą jednak wyłącznie wybranych i wskazanych przez operatora spotkań. Każdego dnia są to inne dyscypliny sportowe (najczęściej oczywiście piłka nożna) oraz ligi i drużyny. W ten sposób urozmaicicie sobie zabawę i jednocześnie zyskacie szansę do tego, by wygrać znacznie pokaźniejsze kwoty pieniężne.

Akcja nie ma regulowanego czasu, zatem jej zakończenie nie zostało jeszcze określone. Oznacza to, że możecie z niej skorzystać w wybrany przez siebie dzień. Nie ma tu także klasycznego regulaminu. Kursy danych wydarzeń są po prostu podniesione i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi obowiązkami wobec graczy. Nie obowiązują zatem warunki i zasady, zatem możecie się skupić bezpośrednio na rozgrywce. Korzystajcie i wygrywajcie jak największe kwoty pieniężne. Totalbet zaprasza.

Obstawiaj zakłady z wyższym kursem

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet