Wygraj więcej do 40% na sportach wirtualnych w Totalbet

40% w sportach wirtualnychSuper Total Bonus jest najnowszą akcją promocyjną zakładów sportowych Totalbet. Całośc wydarzenia skierowana jest wyłącznie na zakłady wirtualne, zatem to będzie celem zainteresowanych graczy. By wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest przejście na stronę, zalogowanie się na swoje konto i następnie wybranie co najmniej trzech zdarzeń z oferty Virtuals, które potem dodacie do kuponu. To błyskawiczne rozgrywki, które nakierowane są na wyścigi chartów, motocykle, piłkę nożną, żużel oraz wyścigi konne. Jeśli preferujecie taki typ rozgrywki, możecie sobie zapewnić za sprawą bonusu nawet 40% więcej na granym kuponie. Bukmacher nie określa czasu ważności tej promocji, dlatego przy tym wszystkim możemy zakładać, że to wydarzenie długoterminowe, które będzie wam sprzyjać przez najbliższe miesiące.

Akcja dostępna jest już teraz i Totalbet będzie powiększał wasze zakłady natychmiastowo. Jak zyskać taką premię? Za trzy zdarzenia na kuponie dostaniecie od firmy o 5% więcej wkładu w zakładzie. Każde kolejne zdarzenie po które sięgniecie zapewni kolejne procenty, odpowiednio: 10, 15, 20, 25, 30, 35 i 40% przy 10 zdarzeniach. Większe ryzyko to i tym samym większe wygrane!

Wygraj do 40% więcej w sportach wirtualnych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet