Free bet 25 zł na zakład prematch lub live w Totalbet

Free bet 25 zł free bet w TotalbetFreebet w przypadku Totalbet to naprawdę zakład za darmo. Wiele firm ogłasza taką promocję, aczkolwiek jest ona skomplikowana i zwykle wiąże się z bardzo ciężkimi warunkami obrotu. W przypadku opisywanego bukmachera jest jednak zupełnie inaczej – całość w istocie nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek wydatków, a wygraną będzie można natychmiastowo wypłacić, jeśli oczywiście macie wystarczająco dużo szczęścia i kupon okaże się zwycięski. Jak tego dokonać?

Ta akcja skierowana jest do nowych użytkowników, którzy jeszcze nie mają swojego konta, ale planują takowe założyć. To, co trzeba zrobić, to zarejestrować konto i przejść przez pełen proces weryfikacji konta. Następnie odbierzecie freebet o wartości 25 złotych. By skorzystać z tej premii, należy po prostu stworzyć zakład, a z rozwijanej listy zakładu wybrać opcję „freebet 25 zł”. Wygrana z tego bonusu nie podlega żadnym warunkom obrotu, co oznacza w praktyce, że możecie ją natychmiastowo wypłacić lub skierować na inne gry i zdarzenia dostępne w ofercie. Decyzja należy tu do gracza.Pełen, aczkolwiek bardzo krótki, regulamin, dostępny jest na witrynie Totalbet, na którą gorąco zapraszamy.

Odbierz 25 zł na zakłady free bet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet