Bonus na start 100% do kwoty 500 zł w Totalbet

Bonus na start w TotalbetBonus na start od Totalbet okaże się idealnym ruchem dla każdego gracza, który szuka doładowania gotówkowego. Będzie to idealny początek i świetne rozwiązanie dla osoby aktywnej, która chce wydłużyć swoją rozgrywkę. Dzięki temu postawicie więcej kuponów lub zwiększycie stawkę każdego z nich. Na bazie działań premiowych w tym przypadku zyskacie 100% więcej przy wpłacie do 500 złotych. W praktyce oznacza to, że przy takiej deponowanej kwocie łącznie otrzymacie 1 000 złotych do działań. Jak wygląda realizacja regulaminu, który przypisano do tego przedsięwzięcia?

By aktywować bonus, konieczny jest obrót całym depozytem. Konieczne jest zagranie dwóch różniących się od siebie kuponów, a każdy z nich ma bazować na kursie od 2,00. Następnie konieczne będzie obrócenie środkami. W przypadku Totalbet wartość ta to 6x stawka bonusowa, co generalnie nie jest warunkiem wygórowanym. Pamiętajcie, że konto gracza u tego operatora zawsze podzielone jest na dwie części: Saldo oraz Saldo bonusowe, gdzie znajdują się wszelkie przyznane premie, które koniecznie trzeba jeszcze obrócić. O warunkach związanych z tymi działaniami przeczytacie bezpośrednio na stronie regulaminu bukmachera Totalbet.

Odbierz bonus powitalny do kwoty 500 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet