Cashback 100 zł z Ligą Mistrzów w Totalbet

Cashback  z Ligą Mistrzów w TotalbetGrasz na piłkarską Ligę Mistrzów? Doceniasz kunszt najlepszych drużyn starego kontynentu? Zatem koniecznie zapoznaj się z ofertą Totalbet, czyli bukmachera, który przygotował dla ciebie niebywałą ofertę. Z okazji wydarzeń tego tygodnia możecie tam liczyć na zwrot gotówkowy czyli cashback bukmacherskiw postaci nawet 100 złotych. Taka gotówka spłynie na wasze konta, jeśli tylko kupon pojedynczy lub AKO, który postawiłeś na słynne Champions League, okaże się przegrany. Bukmacher zwraca ci zawsze 50% granej przez ciebie stawki, co oznacza, że aby uzyskać całość wynagrodzenia, musiałbyś zagrać za 200 złotych. Minimalna stawka to jednak już zaledwie 50 złotych, dzięki czemu wydarzenie skierowane będzie do wszystkich śmiałków.

Liczą się jedynie wydarzenia postawione w terminie od 16 do 17-go kwietnia, aczkolwiek można zakładać, że Totalbet jeszcze do pomysłu wróci. Łączny kurs kuponu kwalifikowanego do wydarzenia musi wynosić co najmniej 1,50. Z promocji wyłączone są zakłady specjalne, jak chociażby Total Boost. Rozliczenie zdarzeń zawartych na kuponie musi nastąpić maksymalnie do godziny 02:00 w dniu 18.04. Obowiązuje tu pełny regulamin zakładów sportowych Totalbet. O warunkach i zasadach przeczytacie na stronie.

Odbierz cashback 100 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet