Pula nagród 5000zł do podziału z ekstraklasą w Totalbet

Pula nagród 5000zł w TotalbetCenisz sobie stawianie na polską Ekstraklasę? Zatem teraz musisz to zrobić koniecznie, bowiem przed tobą krótka akcja od Totalbet. Wystarczy w dniach 01.04.2018 (godz. 00:00) - 03.04.2019 (godz. 23:59) postawić zakład na dokładnie 49 złotych. W skład kuponu muszą wchodzić mecze Ekstraklasy. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 dowolne zdarzenia z oferty na Ekstraklasę z kursem minimalnym każdego z nich wynoszącym 1,20. Im więcej ich będzie, tym lepiej dla ciebie. Jeśli wygrasz, ogromna nagroda jest twoja, jeśli jednak przegrasz – bukmacher Totalbet podzieli pulę nagród 5 000 złotych pomiędzy te osoby, które dodały najwięcej propozycji do swojego zestawienia. Tak czy inaczej, wygracie!

Pula nagród zostanie podzielona pomiędzy 100 osób, które zdecydują się postawić najszersze kupony powiązane z Ekstraklasą. Gotówka ta trafi do tych, którzy spełnią warunki kwoty, kursy i liczby zdarzeń. Gdyby zdarzyło się tak, że suma zdarzeń na kuponów będzie jednakowa w przypadku kilku zwycięzców, liczyć się będą po prostu kursy, które znalazły się na kuponie. Totalbet zachęca, ale i też przestrzega. Całość nakierowana jest wyłącznie na wspomniane dwa dni i tego terminu nie można przekroczyć.

Obowiązuje regulamin bukmachera.

Wygraj część z puli 5 000zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet