Cashback 200 zł na Premier League w Totalbet

Oferta cashback w totalbetTotalbet zachęca do aktywnej gry na mecze Premier League. Ta liga piłkarska przez wielu obserwatorów uważana jest za najlepszą na świecie. Cieszy zatem podejście polskiego bukmachera, który za obstawiania singla lub AKO w dniach od 2 do 4.02 oferuje zwrot gotówki w razie przegranego kuponu. Otrzymacie 50% zakładu, licząc od kuponów za 50 złotych. W takim przypadku otrzymacie 25 złotych na dalszą grę. Maksymalna kwota, która może wzmocnić wasze konto to 200 złotych. Liczą się absolutnie wszystkie mecze z tych rozgrywek, dlatego bez trudu wskażecie swoich faworytów i zagracie. Środki zwracane są w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia tej właśnie promocji.

Jak pisze bukmacher, w celu przeniesienia bonusu na saldo główne, należy dokonać 3-krotnego obrotu, każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.20, a kurs łączny (całkowity) kuponu musi wynosić minimum 2,00. Obowiązuje tu pełen regulamin. Warunki i zasady znaleźć można na stronie Totalbet. Zachęcamy do rywalizacji i wypuszczenia swoich ulubionych typów. Nie musicie się do wydarzenia w żaden sposób zapisywać.

Odbierz cash back 200 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet