Bonus na darmowy zakład 10PLN w Totalbet

Freebet od Totalbet to jednorazowy dodatek, który przysługuje każdej osobie, która wciąż nie ma konta na witrynie tego operatora. Zatem by sięgnąć po uzupełnienie i darmową szansę, wystarczy założyć nowego użytkownika, przechodząc przez prosty formularz rejestracyjny. Jego zapełnienie trwa ok. jedną minutę, po czym konieczne będzie jeszcze dostarczenie do obsługi dowodu tożsamości. Tak zeskanowany dokument zostanie zweryfikowany, a w momencie jego akceptacji, wasze konto otrzyma status potwierdzonego i gotowego do gry. Wówczas freebet od razu trafi do użytkowania i będzie do waszej dyspozycji na dowolne zakłady z oferty tego bukmachera. Może to być zatem piłka nożna, ale też kilkadziesiąt innych opcji, które znajdziecie w tabeli.

Freebet od Totalbet

Sam freebet można zrealizować w kuponach SOLO oraz AKO. Wystarczy zaznaczyć zakłady, których kurs jest nie mniejszy niż 2,00. Gdy spełnicie te warunki, z opcji stawiania zakładów należy nacisnąć na opcję Freebet, przesuwając w prawo odpowiednią opcję. Warto zastanowić się nad tym, na co wydać freebet, ponieważ nie będzie można go już odnowić. Status swojej promocji znajdziecie w zakładce Moje konto, która zostanie aktywowana od razu w momencie w którym zalogujecie się na swoje konto. Dzięki temu będziecie dokładnie wiedzieć jak wygląda sytuacja i jak możecie realizować swoją premię. Jednocześnie pamiętajcie, że dopisany jest do niej odpowiedni regulamin, który pozwoli wam dokładnie sprawdzić jak grać oraz na jakich warunkach.

Promocja ta jest ciekawym dodatkiem Totalbet i jednocześnie otwiera wam drogę do kolejnych bonusów, które widoczne są na stronie i z których będziecie mogli korzystać pojedynczo za każdym razem, gdy będziecie mieli na to ochotę.

Odbierz freebet 10 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera TOTALbet