Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera Totalbet

Totalbet jest marką, która powoli zdobywa polski rynek. Staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Dzieje się tak za sprawą wielu różnych aspektów, które łączone w całość pozwolą wam się cieszyć udaną zabawą. Mamy tu na myśli przede wszystkim świetną ofertę. Jest ona zresztą uzupełniona o esport, ale też kalendarze z rozpiską rozgrywek, wydarzenia na żywo i inne. To co jednak podgrzewa atmosferę w szczególności to promocje. Za ich sprawą zyskacie bardzo znaczące środki podzielone na wiele ciekawych i wciągających akcji. W puli jesiennej akcji tego bukmachera znalazło się m.in. 218 tysięcy złotych, a jest to tylko jedno z wielu zagadnień. Dlatego też dobrze mieć na uwadze wszelkie zapiski regulaminowe, które pokazują nam, jak wygrać premię i jak aplikować po jej przyznanie. Znajomość tych punktów znacznie przyśpieszy cały ten proces, a przecież o to chodzi – by wygrywać i cieszyć się oferowanymi nam możliwościami. Zapraszamy zatem do tej krótkiej lektury.

Bonusy oferowane w Totalbet

Bonusy oferowane w TotalbetNależy tu mieć na uwadze, że systemy płatnicze pozwolą wam skorzystać z kolejnych promocji, jakie widnieją na stronie. Są to freebety, bonus powitalny, ale też total bonus i bezpieczny zakład. To cztery przedsięwzięcia stałe, z których skorzystacie w dowolnie wybranej chwili. Zacząć należy jednak od premii powitalnej, bowiem oferuje ona bardzo korzystne warunki, które pozwolą grać wyższe kupony, ale również, zagracie po prostu więcej, częściej. Jak czytamy na witrynie bonusów Totalbet, na początek otrzymamy: „Skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków.” – w ten sposób zgarniecie nawet 500 złotych na grę, co jest wynikiem ciekawym, pozwalającym się należycie rozegrać. Jeśli jednak nie jesteście przekonani, czy chcecie ryzykować, skorzystajcie z darmowego zakładu, opisanego w następujący sposób: „Tylko u nas za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu.” W stałej ofercie zakładów dostępne są jeszcze dwie promocje. Pierwsza z nich to Total Bonus. Na jego podstawie kupony, które zawierają co najmniej pięć zdarzeń, będą powiększane o odpowiedni procent. Początkowa stawka za pięć propozycji podniesiona będzie o 5% z kolei przy dziesięciu pozycjach całość zwiększy się aż o 30%. Sami decydujecie ile meczów dodacie do swojego kuponu. Pewne jest to, że wygrane będą znacznie większe, zatem ryzyko opłaci się jak nigdy wcześniej. Drugą akcją jest z kolei tzw. Safebet. Tu z kolei mówi się o grze bezpiecznej, pozbawionej ryzyka. Jak to funkcjonuje? Czytamy na stronie organizatora: „Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci postawione pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji.”

Zapoznaj się z warunkami regulaminu

Pamiętajcie, że wszystkie promocje w zakładach podlegają ogólnemu regulaminowi. To bardzo ważne, by przestrzegać go za wszelką cenę. Znajdziecie tam wszystkie kluczowe informacje, jak te o koniecznym obrocie, ale też o środkach finansowych w wydaniu minimum i maksimum, czy też czas jaki będziecie mieli na samą grę. Opcji jest wiele, dlatego nie wahajcie się i próbujcie. Wygrane mogą tu imponować, ale żeby do nich dotrzeć, konieczne jest przestrzeganie wyznaczonych celów. Wskazanie wysokości kursów, ale też ilość obrotów czy dla przykładu dane odnośnie gry z jednego domostwa to rzeczy, o których nie możecie nigdy zapominać. Dopiero wówczas możecie zrealizować swoje pasje i w spokoju przechodzić do kolejnych punktów, które was interesują i które sobie cenicie.

Odbierz bonusy Totalbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy TOTALbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user