50 zł za niepowodzenie zakładu wielokrotnego w etoto

Basketball bonusObserwujesz NBA od wielu lat i jest to liga, która interesuje cię w szczególności? W takim razie Etoto ma dla ciebie prezent za wierność i aktywność w zagadnieniu. Zdecyduj się zagrać na zakład wielokrotny właśnie z tych rozgrywek, a w razie przegranej otrzymaj free bet na wartość 50 złotych. Taka nagroda czeka cię za każdym razem, gdy sięgniesz po to właśnie rozwiązanie, dlatego nie wahaj się i działaj już teraz.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do stałych bywalców, ale też do osób, które jeszcze nie zakładały na Etoto konta. Wystarczy przejść przez ten proces, co nie powinno wam zająć więcej niż… dwóch minut.Wielokrotny zakład w stylu live rozliczany jest bezpośrednio przez bukmachera. Minimalny zakład, jaki brany jest przez Etoto pod uwagę to 50 złotych, a kurs każdego ze zdarzeń wynosić musi co najmniej 1,30. To akurat nic trudnego, bowiem stawki w koszykówce z Ameryki Północnej są niezwykle wysokie. Po zakończonym meczu i gdy kupon okazuje się przegrany, graczowi pojawia się okienko w stylu pop-up. Wystarczy je zaakceptować, by otrzymać bonus.

Odbierz bonus 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto