Zwrot do 100zł z weekendowym kołem ratunkowym w etoto

weekendowe kolo ratunkowe w etotoGrasz przede wszystkim w weekend? Zatem piątek, sobota i niedziela to dla ciebie rzecz święta? W takim razie nie zwlekaj i załóż konto na Etoto. Ten polski, legalny bukmacher, oferuje bowiem specjalne koło ratunkowe wskazane właśnie na te trzy dni. Wystarczy w tym czasie postawić właśnie trzy zakłady, a każdy o wartości co najmniej 50 złotych, by za ostatni zyskać zwrot w razie niepowodzenia. Wiadomym jest, że kupony nie zawsze okazują się skuteczne, wówczas taka pomoc okaże się skuteczna i pożądana, zwłaszcza, że otrzymacie nawet do 100 złotych w formie darmowego zakładu. Oznacza to, że będziecie mogli go wykorzystać w każdej chwili na dowolnie wybrane przez siebie zdarzenia.

Aby otrzymać swój free bet konieczne jest przejście do historii zakładów i sprawdzenie zakładu, który wam nie wszedł. Jeśli takowy w wyznaczonym terminie znalazł się w istocie, spiszcie jego numer, a następnie przekażcie go do obsługi bukmachera. Po jego zatwierdzeniu dodatkowa kasa trafi na wasze konto w ciągu 72 godzin od zgłoszenia. Pełen regulamin tego wydarzenia z kołem ratunkowym znajdziecie na stronie.

Odbierz zwrot 100 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto