Odbierz freebet 35 zł z rejestracją w STS

freebet 35 zł z rejestracją w STSW dniach 16 – 18 kwietnia trwa wyjątkowa promocja. STS zdecydowało się poszerzyć zakres swoich bonusów, dodając nowo zarejestrowanym graczom freebet STS , tym razem o wartości 35 złotych. Jedyne co trzeba zrobić, by po niego sięgnąć, to w czasie rejestracji przepisać kod promocyjny. Zapewni wam to jednorazowy dodatek, który od razu pojawi się na koncie i będzie gotowe do wykorzystania. Na stronie bukmachera znajdziecie przy tym licznik, na którym widać jak dużo zostało wam czasu, jeśli w istocie chcecie skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia. Pamiętajmy, że akcja jest skierowana wyłącznie do nowych graczy, którzy jak do tej pory nie założyli jeszcze konta na stronie STS.

Co najważniejsze, wydarzenie z freebetem można łączyć z promocją powitalną, a za jej sprawą zapewnicie sobie nawet 1 000 złotych na grę u operatora. Oznacza to, że zyskacie od STS nawet 1 035 złotych do wykorzystania na ich stronie. Prosimy jednak pamiętać, że czas użytkowania tego dodatku jest bardzo mocno ograniczony. Warunki i zasady przypisane do tej propozycji znaleźć można bezpośrednio na stronie STS, gdzie zapraszamy.

Odbierz freebet 35 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS