Odbierz bonus 20 zł na sporty wirtualne w Lvbet

Bonus 20 zł na sporty wirtualne w LvbetSporty wirtualne to ciekawy produkt dodatkowy, z którego skorzystać można przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy przejść na stronę LVbet i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Proces ten zajmuje zwykle do dwóch minut, po czym po zalogowaniu od razu można przejść do rywalizacji w ten ciekawy projekt. Znajdziecie tam nie tylko piłkę nożną bazującą na fikcyjnych drużynach, ale też wyścigi konne czy hartów. Opcji jest kilka, a od teraz dodatkowo wspierane będą przez specjalną promocję. Za jej sprawą w bonusie bukmacherskim zyskacie 20 złotych na dalszą grę do wykorzystania w sportach wirtualnych od LVbet. Jak tego dokonać?

Nic trudnego. By sięgnąć po premię konieczne jest zagranie w danym tygodniu za co najmniej 100 złotych w zakłady wirtualne. Jeśli zrealizujecie ten cel, już w kolejny poniedziałek otrzymacie 20 złotych więcej na swoje konto. Minimalny obrót w sportach wirtualnych pozwalający wziąć udział w promocji to 100 PLN netto (po odjęciu podatku), kurs minimalny to minimum 1.50. O pozostałych zasadach i warunkach koniecznych do realizacji przeczytacie bezpośrednio na witrynie internetowego bukmachera LVbet. Gorąco zachęcamy i życzymy powodzenia.

Odbierz bonus 20 zł na sporty wirtualne

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet