Bonus bukmacherski 20 zł na sporty wirtualne w Lvbet

bonus bukmacherski 20 złotych na grę w sportach wirtualnychChcesz sięgnąć po darmowy bonus bukmacherski 20 złotych na grę w sportach wirtualnych? LVbet może ci to załatwić. Wystarczy przejść na swoje konto, zalogować się na nie i od poniedziałku do niedzieli rozegrać zakłady za nie mniej niż 100 złotych, właśnie w zakładach wirtualnych.

Promocja jest odnawialna i dotyczy wszystkich aktywnych graczy tych zakładów. Jeśli zatem spełnicie powyższy warunek, w każdy poniedziałek będzie na wasze konto wpadać 20 zł, a wszystko to przed godziną 17:00. Środki te spożytkujecie w sportach wirtualnych, których na LVbet znajdziecie niezwykle dużo. To ciekawe urozmaicenie gry klasycznej, zwłaszcza w sytuacji, w której w danym dniu nie są rozgrywane żadne klasyczne mecze. W promocji tej obowiązuje kilkunasto punktowy regulamin. Znajdziecie w nim wszelkie informacje o odnawialności czy stawkach na grę. Powinniście dla przykładu wiedzieć, że aby wasze środki liczyły się w promocji, musicie rozgrywać kupony przy minimalnym kursie 1,50. Środki które z kolei otrzymacie w formie bonusu, muszą być 5-krotnie obrócone. Dopiero wówczas będzie można je wypłacić lub nakierować na inne produkty z oferty LVbet. Gorąco zachęcamy i raz jeszcze polecamy przeczytać warunki i zasady dopisane do zagadnienia.

Odbierz darmowy kupon 20 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet