FREEBET 25 ZŁ za korzystanie z aplikacji mobile w etoto

FREEBET 25 ZŁ na aplikacje mobilną w etotoGrasz mobilnie i jednocześnie chciałbyś otrzymać ciekawy bonus na dalszą grę? W takim razie akcja promowana przez Mateusza Borka będzie dla ciebie wyśmienitym sposobem do powiększenia własnych zasobów. Jak informuje Etoto na chętnych czeka bonus na darmowe zakłady o wartości 25 złotych, jeśli tylko poprzez swój smartfon lub tablet zdecydują się zagrać za 50 złotych na dowolnie wybrane przez siebie zakłady sportowe. Liczą się w tym przypadku wydarzenia pojedyncze z minimalnym kursem 1,95. Bez względu na to, czy kupon okaże się zwycięski czy przegrany, mimo tego przysługiwać wam będzie ten niezwykły bonus. Należy jedynie pamiętać, że konieczna jest gra za pomocą urządzenia mobilnego, inne nie będą brane pod uwagę.

Kupony grane w ten sposób aktywne są dla każdego i wykorzystać je można jeden raz. Po rozliczonym kuponie pojawi się wam okienko (należy się zalogować na konto) z informacją o zakończeniu gry. Klikając przycisk „zatwierdź” zgodzicie się na odbiór środków w postaci free betu, dzięki czemu automatycznie otrzymacie 25 złotych na dalszą grę. Środki te powiązane są z regulaminem sprzedaży premiowej marki Etoto.

Odbierz bonus mobilny 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto