Freebet 25 zł za przegrany zakład na rzuty rożne w eToto

Free bet 25 złotych w etotoUnikasz zakładów standardowych w stylu 1X2? Jeśli tak, eToto zaoferuje ci coś ciekawego. Ich najnowsza propozycja nastawiona na kornery będzie dokładnie tym, czego oczekujesz i co chciałbyś osiągnąć. Zagraj jeden kupon za co najmniej 50 złotych, gdzie celem będzie typowanie właśnie rzutów rożnych, a jeśli nie uda ci się go zrealizować, otrzymasz od bukmachera freebet o wartości 25 złotych. Będziesz mógł go zrealizować w dowolnie wybranych zdarzeniach bukmacherskich dostępnych w ofercie zaraz po zakończeniu spotkania.

Co ważne, promocja bukmacherska jest dodatkowo odnawialna, dzięki czemu będziesz mógł do niej wracać zawsze co tydzień, każdorazowo na wybierane przez siebie propozycje meczowe. Zainteresowani?Do akcji trzeba się najpierw zapisać. Można tego dokonać poprzez stronę eToto, klikając link Zapisz się, dostępny na stronie promocji. Następnie konieczne jest postawienie kuponu spełniającego warunki promocji. Po rozliczeniu kuponu na ekranie pojawi ci się okienko pop-up, które poinformuje cię o przyznaniu premii lub jej braku. Wystarczy kliknąć Zatwierdź, by sięgnąć po swoje nowe środki na dalszą grę. W akcji obowiązuje prosty regulamin eToto, który znajdziecie na ich witrynie internetowej.

Odbierz free bet 25 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto