Freebet 50 zł obstawiając spotkanie z TOP 3 w eTOTO

Freebet 50 złotych w eTOTOKażdego tygodnia bukmacher eToto oferuje wam ciekawą promocję angażującą. Za jej sprawą możecie otrzymać freebet bukmacherski o wysokości 50 złotych. Trafi on zresztą do każdego, kto zrealizuje jedno proste zadanie – postawi przegrany kupon na jeden z trzech wskazanych meczów. Można się kierować wygraną (12) lub remisem (x), dzięki czemu bukmacher w pełni dopasuje się do tego, czego oczekujecie i co chcielibyście zrealizować. Wysokość kuponu, który zostanie zaliczony do zdarzenia musi wynosić co najmniej 100 złotych. Pamiętajcie jednak, by przed realizacją tego założenia zapisać się bezpośrednio do akcji promocyjnej eToto. Wystarczy do tego jedno kliknięcie na stronie samego organizatora, do czego szczerze zachęcamy.

Przykładowe zdarzenia na które warto typować podajemy poniżej. Akcja jest odnawialna, dzięki czemu każdego tygodnia czeka na was inne zestawienie drużyn z czołowych lig piłkarskich.

  1. Hoffenheim vs Bayern Monachium - 18.01.2019 g. 20:30
  2. Arsenal vs Chelsea - 19.01.2019 g. 20:30
  3. Napoli vs Lazio - 20.01.2019 g. 18:30

Gorąco polecamy. Zapoznajcie się także z regulaminem, który określa kiedy dokładnie trafią do was freebety, jak również kiedy można typować.

Odbierz freebet 50 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto