Nie trafiłeś zakładu live? Odbierz free bet 50 zł w etoto

Freebet z git typSystematycznie grasz na zakłady live? Zatem zwróć uwagę na promocję Etoto, która skierowana jest właśnie na ten produkt. Za sprawą wydarzenia będziecie w stanie otrzymać free bet w wysokości do 50 złotych, jeśli zdecydujecie się zagrać na wskazane zdarzenie pojedyncze. Każdego dnia są to inne mecze, niekoniecznie nakierowane na piłkę nożną. W takim przypadku zagrać można m.in. na Golden State Warriors kontra Oklahoma City Thunder czy też Los Angeles Clippers z Denver Nuggets. Nie brakuje jednak futbolu w najlepszym wydaniu, zwłaszcza gdy gra Chelsea Londyn z Manchesterem United. Pełna lista propozycji na kolejnych pięć dni dostępna jest zawsze na stronie Etoto.

Wydarzenie jest proste i zakłada po prostu grę na wskazane mecze w trybie na żywo, który dostępny jest na stronie przez całą dobę. Jeśli zagracie i niestety nie uda się wygrać, otrzymacie komunikat poprzez specjalne okienko pop-up. Znajdzie się w nim informacja o przegranym kuponie oraz przycisk Zatwierdź, który uprawni do odbioru free betu. Zostanie on przyznany w ciągu 20 minut od realizacji tego procesu. Regulamin dostępny na stronie.

Odbierz free bet 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto