30 zł za grę w wirtualne sporty w STS

Odbierz 30 zł za grę w wirtualne sporty w STSNiezwykła promocja na sporty wirtualne od STS! Bądź aktywnym graczem, wybieraj właśnie te zdarzenia, a następnie… czekaj na przelew od bukmachera! Jak zaznacza firma w swoim oświadczeniu promocyjnym, jeśli będziecie przez cały tydzień grać w zakłady wirtualne i postawicie co najmniej trzy kupony, a przy okazji je przegracie, STS odda wam połowę przegranych środków, maksymalnie do 30 złotych. Wydarzenie jest przy tym wszystkim odnawialne, przez co trzeba zakładać, że zyskacie w skali miesiąca nawet 120 złotych, które ponownie będziecie mogli wykorzystać na rozrywkę tego rodzaju. Środki bonusowe trafiają do was na konta zawsze w poniedziałek i od tej chwili są też dostępne.

Liczą się tu kupony typu Solo oraz AKO. Wybór leży po stronie gracza. Należy jedynie pamiętać, że zaliczane są wyłącznie mecze wirtualne. W praktyce oznacza to, że zagracie na dowolnie wybrane zdarzenia z tej kategorii. Jak pisze marka: Otrzymując 20 PLN bonusu bukmacherskiego należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Odbierz 30zł z wirtualnymi sportami

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS