Freebet 50 zł w przy niepowodzeniu zakładu Live w etoto

Freebet 50 zł  w etotoLigi amerykańskie to spore utrapienie dla graczy z Europy. Głównie za sprawą bardzo późnych godzin rozgrywania spotkań (różnica czasowa). Bukmacher Etoto docenia takich użytkowników jeszcze bardziej, zwłaszcza jeśli korzystają z trybu LIVE, który wymaga śledzenia gry praktycznie w środku nocy lub często jeszcze przed wschodem słońca. Tym samym przygotowano dla nich promocję, na bazie których można otrzymać bonus freebet o wartości 50 złotych. Warunek? Gra na żywo w NFL, NHL, MLS, MLB, NBA bądź WNBA. Jeśli wasz zakład okaże się nieskuteczny i przegracie, firma zwróci wam 50 złotych w formie właśnie free betu, który wykorzystać dalej będzie można w zgodzie z własnymi przekonaniami, nawet w zakładach na piłkę nożną czy hokeja na lodzie.

Zakład brany pod uwagę musi być grany za co najmniej 100 złotych. W grę wchodzą wymienione wyłącznie powyżej ligi, a kurs takiego zdarzenia musi być oszacowany na poziomie co najmniej 1,95. Dopiero wówczas można grać z nadzieją na sukces. W razie niepowodzenia jednak, bukmacher poinformuje gracza za sprawą specjalnego okienka pop-up, gdzie będzie można zatwierdzić odbiór freebetu.

Odbierz freebet 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy eToto? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera eToto