Dla wiernych kibiców 50 PLN za karnet w LVbet

free bet  50 PLN za karnet w LVbetJesteś karnetowcem jednego z partnerów LVbet? Zatem przysługuje ci darmowy zakład o wartości 50 złotych. Taka kasa to ciekawe i fajne wdrożenie w świat zakładów sportowych. Jednocześnie marka nie wymaga od samego gracza dodatkowych działań, dzięki czemu mówimy tu o bardzo korzystnemu rozwiązaniu. Tym samym zachęcamy wszystkich stałych bywalców takich klubów jak Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock, Piast Gliwice i Zagłębie Sosnowiec do zarejestrowania swojego konta na stronie tego polskiego bukmachera.

Cały proces jest oczywiście w pełni darmowy, a wypełnienie formularza to tylko kilka krótkich chwil, gdyż związany z tym jest prosty formularz. Po jego zrealizowaniu od razu można się zalogować na swoje konto i skorzystać z opisywanej tu akcji.Bonus nie jest przyznawany automatycznie. Co wydaje się oczywiste, należy dane ze swojego karnetu na sezon 2018/19 odpowiednio zabezpieczyć i przekazać na adres mailowy operatora. Sam ten fakt zapewni wam odpowiednią premię. 50 złotych trafi na wasze konto w kilka chwil później i będzie aktywne przez całe 30 dni. Właśnie w tym czasie możecie zrealizować 4-krotny wymógł obrotu środkami. To co zatem trzeba zrobić, to przejść do gry, wybrać interesujące was zdarzenia i wypuścić kupon.Pełny regulamin z zapiskami warunków i zasad do tego wydarzenia dostępny jest na stronie LVbet.

Odbierz darmowy zakład 50 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LVbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera LVbet