Zagraj 4 kupony a następny będzie za friko w STS

STS z kolejną promocją dla swoich aktywnych graczy!STS z kolejną promocją dla swoich aktywnych graczy! Polski bukmacher wychodzi zatem z następną, interesującą, inicjatywą dotyczącą stawiania kuponów. Jak sam zaznacza, gwarantuje to jeden kupon gratis, gdy tylko zagracie cztery inne. Warunki samego udziału są przy tym proste, a biorąc pod uwagę, że możecie próbować swoich sił nawet wielokrotnie, sprawia to, że mówimy o bukmacherze, który w istocie słucha głosów swoich odbiorców. Dzięki temu zyskacie spore doładowanie, które przeznaczycie na dalsze kupony. Jak to działa w praktyce? W pierwszej kolejności musicie zwrócić uwagę na trzy kluczowe punkty, które niejako określają sam bonus, po który sięgnąć możecie już w tej chwili.

Po pierwsze każdy grany przez was kupon musi mieć wartość dokładnie 11 złotych. Do tego, jako punkt drugi, musicie zagrać minimum jeden zakład zawarty z oferty na żywo. Po trzecie i ostateczne, jeden z waszych zakładów musi być rozegrany przez aplikację STS. Gdy tylko spełnicie te warunki, na wasze konto wróci 11 złotych jako kwota bonusowa. Jak zaznacza sam operator, uczestnik może zawierać dowolną liczbę zakładów, jednakże za spełnienie warunków promocji Uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus za jeden Etap. Taki właśnie etap trwa zawsze od poniedziałku do niedzieli, po czym jest automatycznie odnawiany i gotowy do dalszego użytku.

W promocji STS obowiązuje prosty regulamin, który rozłożono tu na system FAQ dostępny na ich stronie. W ten sposób dowiecie się jak otrzymać bonus, kiedy po niego sięgnąć i jak go następnie wypłacić. Za sprawą takiej wiedzy będziecie mogli skupić się po prostu na czystej rozrywce. Zapraszamy do zabawy!

Odbierz darmowy zakład

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS