12% więcej w bonusie bez podatku od Totolotka

Gram grubo bez podatku

gram grubo bez podatku powiększenie wygranej w bonusie w TotolotkuTo jeden z najbardziej przejrzystych i prostych bonusów jakie kiedykolwiek spotkacie na swojej drodze. Totolotek przygotował się idealnie na drugą część tego roku, stąd też akcja „Gram Grubo Bez Podatku”. Opiera się ona na powiększeniu potencjalnych wygranych. Dlatego też, w kilku prostych słowach, zdecydowaliśmy się przedstawić wam założenia tej inicjatywy, jak również ocenić, czy rzeczywiście warto z niej skorzystać. Naszym zdaniem to absolutny mus dla tych, którzy lubią duże wygrane i oczekują od swojego bukmachera jak najwięcej innowacji i kreatywności. Jak zatem przedstawia się ta premia? Już tłumaczymy.

Gram Grubo to powiększenie wszystkich wygranych o 12%. Innymi słowy, Totolotek zapewnił zabawę bez podatków. Co ważne, jest ona aktywna tylko i wyłącznie w piątki. Właśnie wtedy najlepiej zatem wystawiać swoje kupony. To zresztą dobry dzień, gdyż w weekend otrzymujemy najwięcej potencjalnych zdarzeń, które uczynią was bogatych. W skrócie wygląda to tak, że należy wytypować kupon w TotoMix lub Live za minimum 100 złotych, a sam kurs nie może być niższy niż 2,00. W razie wygranej ta będzie powiększona o wspomniane już 12%. Nie ma tu żadnego dodatkowego warunku czy haczyka, po prostu od razu otrzymujecie swoją gotówkę premiową.  Gorąco polecamy spróbować i grać w każdy piątek.

Odbierz bonus bez podatku

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Totolotek? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Totolotek