Wygrywaj 14% więcej z forBet

Powiększ wygraną o 14%Kto rano wstaje, temu forBET daje! Tak przynajmniej brzmi oficjalne motto nowego przedsięwzięcia tego bukmachera. Akcja jest skierowana do zarejestrowanych użytkowników, którzy chcieliby wygrywać więcej, zwłaszcza w przypadku polskich bukmacherów, których obowiązuje odpowiednio wysoki podatek. Przejdźcie zatem na stronę akcji i dołączcie do zmagań. Każda osoba, która w godzinach od 6:00 do 10:00 zagra kupon z co najmniej trzema zdarzeniami, będzie miała szansę do tego, by powiększyć swoją wygraną o 14%. Jedynym warunkiem jest tu… zwycięski kupon. Nic więcej, żadnych dodatków, ukrytych zadań i wymogów. forBET przygotowało się do akcji należycie, dlatego też korzystajcie do woli i wykorzystujcie swoją premię nawet co dzień. Promocja jest powtarzalna i odnawialna, co w praktyce oznacza, że możecie próbować swoich sił za każdym razem, gdy tylko odpowiednio wcześnie zalogujecie się na własne konta.

Bonus bez podatku obowiązuje aż do odwołania. Oficjalna data nie jest podana, dlatego należy przyjąć, że będzie ważna przez najbliższe tygodnie. W promocji biorą udział wszystkie kupony przedmeczowe oraz LIVE, natomiast nie będzie można skorzystać z gry poprzez sporty wirtualne dostępne na stronie.

Wygraj o 14% więcej

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET