Wygrane wyższe o 14% z happy hours w Millenium

Wygrane wyższe o 14% z happy hoursHappy Hours na stronie bukmachera odbywają się aż cztery raz w ciągu każdego dnia. Za sprawą tej niezwykłej promocji Milenium gracze zyskają wygrane powiększone o 14%. W praktyce oznacza to, że przelicznik jest odpowiednio mnożony i przykładowo zamiast 0,88 otrzymacie 1,00! Akcja została zmieniona i dopasowana do oczekiwań graczy, dzięki czemu godziny zawsze będą niezmienne i bonus bukmacherski pojawi się w wyznaczonym przez markę czasie. Jak zaznacza Milenium, promocja Happy Hour pozwala przez godzinę dokonywać z potencjalną wygraną wyższą o 14%. Dodatkowo tylko u nas nie obowiązują żadne limity dotyczące minimalnej stawki – w promocji biorą udział kupony już od 2 zł (minimalna stawka za zakład). Wystarczy, że spełnione zostaną wszystkie kryteria promocji. W przypadku punktów stacjonarnych zależą one od statusu karty członkowskiej Ligi Mistrzów Milenium.

By skorzystać z tego niezwykłego bonusu wystarczy się zalogować na swoje konto i dołączyć do obstawiania kuponów w bezpośrednio wyznaczonym czasie. Konkretne godziny dostępne są na stronie, podobnie zresztą jak regulamin. Jego przestrzeganie – jak również godzin – pozwoli wam sięgnąć po znacznie ciekawsze kwoty pieniężne, niż do tej pory.

Powiększ swoje wygrane o 14% z happy hours

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy Milenium? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera Milenium