Bonus bukmacherski bez podatku w zakładach sportowych forbet!

Jeśli bonus bez podatku, to tylko na forBET! Polski bukmacher oferuje promocję, za sprawą której w każdy weekend wasze kupony będą jeszcze bardziej wartościowe, a przelicznik kursowy zostanie podniesiony z 0,88 do 1,00! Jak tego dokonać? To nic trudnego. Przejdźcie na witrynę tej marki, zalogujcie się na swoje konta i wybierzcie zdarzenia, które was interesują. Twój weekend, bo tak nazywa się ta akcja, aktywowana jest zawsze w piątki o godzinie 15:00 i trwa aż do końca niedzieli (23:59). W tym czasie bez trudu możecie grać i wygrywać tak dużo, jak tylko będziecie w stanie. Bukmacher forBET zachęca i robi to naprawdę dobrze!

forbet bukmacher bonus bez podatku

Promocja powstała na początku czerwca, wielkie zainteresowanie graczy zaowocowało jednak jej przedłużeniem aż do końca lipca. Tym samym możecie w każdy weekend próbować zapewnić sobie większe wygrane pieniężne. Wystarczy, że na waszym kuponie przedmeczowym pojawią się trzy zdarzenia, a każde z nich z kursem nie mniejszym niż 1,30. Już to zapewni wam aktywowanie premii. Możecie przy tym grać nieskończenie wiele kuponów. Zapraszamy do poznania się z regulaminem bukmachera.

Odbierz bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET