forBET bonus bukmacherski bez podatku

FORBET – GRAJ BEZ PODATKU

Przedstawiamy wam ofertę, która jest ważna wyłącznie dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET. Marka ta posiada zresztą prawo jej odwołania lub zmiany zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Gra bez podatku jest na tyle ciekawe, że jednak mimo tego liczymy, iż bukmacher zdecyduje się ją zachować.

Grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem wynoszącym co najmniej 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli nadal nie zapłacicie u bukmachera żadnego podatku od postawionej stawki. Jeśli wolisz z kolei grać mniej zdarzeń na kuponie, to również możecie liczyć na specjalne traktowanie. Czym się ono charakteryzuje? Grając dwa zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 1,50 bukmacher podzieli się podatkiem i współczynnik wyniesie tu dokładnie 0,94.

forbet bonus bukmacherski online bez podatku

Natomiast jeśli zagracie na swoich kuponach tylko jedno zdarzenie, współczynnik wyniesie 0,88. forBET pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca. Trzeba to oczywiście mieć na uwadze, aczkolwiek ta konkretna akcja jest na tyle prosta, że nie występują w niej żadne dodatkowe warunki, które musielibyście spełnić.

Stąd też zapraszamy do udziału i zabawy 12% więcej, bo dokładnie tyle możecie wywalczyć, to znacznie pokaźniejsza kwota niż u każdego z polskich operatorów. Jest to świetny wstęp do długotrwałej i ciekawej gry.

Odbierz bonus bez podatku w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET