Wygraj bilet na mecz Polska- Łotwa w STS

Wygraj bilet  na mecz Polska Łotwa w STSZbieraj punkty i jedź na piłkarskie święto! Polska zagra w tym roku z Łotwą i właśnie to wydarzenie może obejrzeć każdy posiadacz konta na stronie STS. Jeśli zatem wciąż nie macie tam swojego loginu, warto o to zadbać już teraz. Liczy się czas, ponieważ całość potrwa jedynie do 14.02 tego roku. W tym czasie zainteresowane osoby muszą podjąć się rywalizacji z innymi użytkownikami. Celem będzie zdobywanie punktów. Zgarniecie je za sprawą swoich kuponów. Im więcej ich puścicie, z jak największym przelicznikiem i oczywiście je wygracie, tym więcej oczek w zestawieniu końcowym. Dzięki temu możecie liczyć na lepszą lokatę w rankingu końcowym. Nagrodę główną, czyli bilet na mecz zdobędzie 25 osób z najlepszym wynikiem.

Poza biletem, osoby odpowiedzialne za sukces wygrywają jeszcze voucher o wartości 50 złotych. kolejnych dwadzieścia pięć osób liczyć może jeszcze dodatkowo na voucher o wartości 25 złotych. Pełen ranking, na którym widnieje również ilość zdobytych punktów oraz licznik, znajdziecie na stronie STS. Pełen regulamin również dostępny jest za sprawą witryny operatora. Zachęcamy do rywalizacji, Robert Lewandowski czeka!

Wygraj bilet na na mecz Polska- Łotwa

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS