Ligowe Emocje Rządzą 50 000 zł do podziału w STS

Weekendowa liga 50 000 zl do podzialu w stsAż 50 000 złotych znalazło się w puli wyzwania ligowego od STS. Skierowane jest ono absolutnie do wszystkich chętnych. Wystarczy zatem przejść na stronę organizatora, zalogować się i wskazać mecze konkursowe. Celem dokładnym będzie tu wypuszczenie kuponu o wartości co najmniej 10 złotych na dowolne 4 mecze Bundesligi i Ekstraklasy lub pięć Ligue 1, La Ligi i Serie A. Liczy się tylko jedna liga, zatem musicie poważnie ograniczyć swoje kupony.

Doświadczenie z turniejów tego typu pokazuje, że zadanie do prostych nie należy, ale tym lepiej dla was – im mniej zwycięzców, tym pokaźniejsza nagroda zawita na waszych kontach. Gotowi na wyzwanie?W obecnej edycji liczą się mecze 22. Kolejki Ekstraklasy, 24. Kolejki Serie A, 25 kolejki Ligue 1, 22. Kolejki Bundesligi oraz 24. Kolejki La Ligi. Możecie maksymalnie do zabawy zgłosić aż 50 kolejnych kuponów. Następne nie będą już brane pod uwagę. Jak pisze STS, w pierwszej edycji średnia wygrana dla graczy oszacowana została na poziomie 299,41 złotych. Pełen regulamin, tym samym warunki i zasady promocji, dostępne są na stronie bonusowej.

Sięgnij po część z puli 50 000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS