50 000zł co weekend z ligowymi emocjami w STS

Ligowe emocje w STSKażdego tygodnia bukmacher STS dzieli 50 000 na zwycięskie kupony, które dotyczyć będą konkretnych lig piłkarskich. Przykładowo, jeśli wytypujecie poprawnie cztery mecze z Bundesligi i Ekstraklasy lub aż pięć z Ligue 1, La Liga, Serie A i Premier League, a wartość kuponu będzie nie niższa niż 10 złotych – weźmiecie udział w przyznawaniu nagród. Warto próbować, gdyż jest to akcja dodatkowa. Jeśli zatem tak czy inaczej typujecie na te mecze, próbujcie swoich sił w wyznaczonych terminach. Przykładowo liczą się obecnie mecze z Ekstraklasy -> 4 mecze z 34. kolejki (03-06.05) czy też z Serie A -> 5 meczów z 35. kolejki (03-06.05).

W akcji bierze pierwszych 15 kuponów związanych z akcją i właśnie tyle możecie ich wytypować jednorazowo. Na stronie STS znajdziecie także licznik w którym odlicza się zamknięcie danego tygodnia. Po tym nastąpi podsumowanie i podział w równych częściach na wszystkich użytkowników. Może się okazać tak, że poprawnie wyniki wytypuje tylko kilka osób, co oczywiście będzie oznaczało bardzo pokaźne doładowanie gotówkowe w ramach premii. Obowiązują tu warunki i zasady bonusu STS.

Sięgnij po część z 50 000 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS