Bonus bukmacherski 20PLN na Begames w STS

Bezpieczne 20 złotych o które nie musicie się martwić? Tak, właśnie tak wygląda najnowsza promocja od STS. Ten polski bukmacher wprowadził właśnie do swojej oferty propozycje Betgames. Jest to całkowita nowość na rynku, jako iż cały system nawiązuje do słynnych gier stołowych, które w kraju latami były zakazane. Obecnie w legalny i ciekawy sposób zdecydowano się na wdrożenie trzech konkretnych propozycji – Wojny, Pokera oraz Bakaratu. Zdecydowano się tu częściowo przekształcić te gry tak, by spełniały warunki licencyjne. Dzięki czemu czeka na was ciekawe typowanie na konkretne zakłady, gdzie kursy pozwolą wam wygrywać znacznie więcej niż przy klasycznych pojedynczych zakładach sportowych.

betagems bonus sts

STS wprowadzając Betgames przygotowało prostą promocję. Za jej sprawą czeka na was dodatek w formie zwrotu 20 złotych za przegrane zakłady z danego dnia. Z akcji skorzystacie tylko jeden raz i jest naliczana przy pierwszych grach między godziną 00:00 a 23:59. Jeśli wygracie swoje zakłady AKO z konta depozytowego, całość gotówki jest od razu wasza. Jeśli jednak sztuka ta się nie uda, STS zwróci wam środki aż do kwoty 20 złotych. Możecie grać zakłady pojedyncze jak również ako, które znajdziecie dopisane do każdej kolejnej gry dostępnej w ofercie Betgames. Możecie je sprawdzić chociażby w tej chwili, prowadzone są w pełni przez prawdziwych krupierów i będą do dyspozycji przez cały dzień.

Oferta ta jest jednorazowa i ma oczywiście dopisany odpowiedni regulamin promocji. Określa on wszelkie zasady, stawki minimalne i maksymalne, jak również potencjalne terminy, które będą was dotyczyć. Poznajcie się z nimi już teraz i cieszcie się nowymi możliwościami oferowanymi przez STS.

Odbierz bonus na zwrot kwoty do 20 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera STS