Regulamin przyznawania bonusów u bukmachera STS

Marka STS nie bez powodu stała się najpopularniejszym polskim bukmacherem. Firma przyciąga tysiące graczy z całego kraju nie tylko poprzez świetną ofertę zakładów, ale też przez ciekawe promocje. Są one podzielone na kilka kategorii, od powitalnej, przez dodatkowe i krótkoterminowe. Każde z nich mają swoje szczególne wartości, które pomagają użytkownikom wykorzystać pełnie możliwości zakładów sportowych, często grając na znacznie lepszych warunkach niż u konkurencji. Dlatego też z myślą o waszym zaangażowaniu sprawdziliśmy wszystkie ich przedsięwzięcia i oceniliśmy je pod kątem możliwych profitów. Dzięki temu znacznie łatwiej dostosujecie się do możliwości z nich płynących na co dzień. Trzeba jednak pamiętać, że o ile promocje są ważnym aspektem u każdego buka, to równie istotne są warunki i zasady przypisane do tych akcji. To właśnie za ich sprawą dowiecie się jakie stawia się przed graczami cele w przypadku spełnienia założeń przypisanych do każdego wydarzenia. Jedynie w ten sposób będziecie mieli pełną świadomość ograniczeń, które STS zaprezentowało na swojej stronie i w punktach stacjonarnych. Gorąco polecamy lekturę, bowiem jest ona obligatoryjna i w żaden sposób nie można tych zapisków odchodzić, bowiem może być to równowarto z blokadą konta czy usunięciem środków premiowych, które wcześniej otrzymaliście.

Powiększ swoją pierwszą wpłatę o dodatkowe 1000 zł

Powiększ swoją pierwszą wpłatę o dodatkowe 500 złAkcja powitalna to pierwszy bonus, jaki możecie zyskać. Skierowany jest on wyłącznie do osób, które jeszcze nie założyły konta i nie dokonały pierwszego depozytu. Wystarczy zatem przejść przez cały proces, czyli jeden formularz. Jego uzupełnienie to zaledwie minuta, po której natychmiast można się cieszyć możliwościami bukmachera. Za sprawą tej akcji zyskacie podwojenie swojej wpłaty do kwoty 500 złotych. Co to oznacza w praktyce? Otóż wystarczy zaznaczyć okienko promocyjne w formularzu i wybrać kwotę jaką deponujecie. Przykładowo przy 100 złotych, jakie wpłacicie, łącznie na koncie pojawi się 200 złotych na dalszą grę. Oczywiście przypisany jest do tego stosowny regulamin o którym wspomnimy jeszcze na końcu tego tekstu. Promocja powitalna skierowana jest dla wszystkich użytkowników, którzy chcą zacząć swoją grę i jednocześnie liczą na powiększenie posiadanych przez siebie środków. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zasoby te w końcu zostaną wydane lub obrócone zgodnie z regulaminem. Wówczas będzie można skorzystać z kolejnych akcji profitowych oferowanych przez markę. Dzięki temu zyskacie przykładowo bonus poniedziałkowy, wirtualny tydzień czy system zapraszania kumpli do gry. Każde z tych przedsięwzięć pozwoli wam wygrywać więcej lub zyskiwać doładowania gotówkowe, które wykorzystacie na dowolnie wybranych przez siebie grach, także w trybie na żywo i sportach wirtualnych. Należy pamiętać, że promocje dodatkowe mogą się różnić od tych, które znajdziecie w punktach lokalnych. O regulamin należy tam pytać obsługę, która w razie wszelkich wątpliwości natychmiastowo przyjdzie wam z pomocą i bez wątpienia rozwiąże każdą kwestię, która może się pojawić przy grze. Warunki w punktach stacjonarnych niemalże zawsze będą się różnić od tych, które znajdziecie bezpośrednio na stronie.

Poznaj podstawowe warunki regulaminu

Bonusy STS to bardzo szerokie zagadnienie. Obecnie dysponujemy czterema stałymi bonusami, które dostępne są dla was każdego dnia od poniedziałku do niedzieli. Każda z nich ma inne warunki i zasady, które należy spełnić, by móc potencjalne środki wypłacić na swoje konto. Regulamin dostępny na stronie i w punktach ma na celu pokazać wam, jakie są kursy minimalne, które uczestniczą w zagadnieniu. To najważniejszy czynnik, jaki znajdziecie w tekście, bowiem pokazuje nam jakie mecze wybierać o minimalnym podłożu, by profit był tu zaliczony. Do tego dochodzą oczywiście inne czynniki, termin ważności waszego bonusu, jak również czas trwania promocji oraz do tego maksymalne i minimalne stawki, które niejako uczestniczą w promocji. STS stara się wyznaczać w tym temacie trendy, dlatego możecie być w pełni świadomi, że dane tu obroty i inne zasady będą niejako powielane u konkurencji. Pamiętajcie: punkty regulaminowe są obligatoryjne w równym stopniu dla każdego.

Odbierz bonusy STS

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy STS? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user