20 zł na darmowy zakład za każdy wygrany mecz w LSbet

Darmowy zakład na 20 zł za każdy wygrany mecz w LSbetAustralian Open to jeden z najważniejszych i największych turniejów tenisowych na świecie. Właśnie dlatego LsBet przygotowało specjalną promocję dla wszystkich typerów, którzy wiążą kolejne dni z tą rywalizacją. W przypadku ich najnowszej akcji zgarniecie 20 złotych za każdy wygrany kupon, który dotyczyć będzie tych rozgrywek. Jakie są zapiski regulaminowe powiązane z takimi działaniami?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest zdeponowanie 100 złotych i zagranie za całą kwotę na zwycięzcę turnieju w ramach Australian Open 2018. Następnie możecie zagrać za 20 złotych, by w razie wygranego singla sięgnąć po dodatkowe pieniądze. Jeśli chcecie ponawiać takie działania, drugi i każdy kolejny kupon musi mieć wartość co najmniej 40 złotych. Wszelkie przyznane premie to Free Bety. Należy się po nie zgłosić do obsługi bukmachera. Można tego dokonać wyłącznie za pomocą czatu na żywo (live chat). Specjalnie przypisany wam konsultant zajmie się sprawą, a gotówka trafi na wasze konta w ciągu 24 godzin.

20 zł na darmowy zakład za każdy wygrany mecz w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user