200% Bonus na start + 20 zł bez depozytu w LSbet

200% Welcome Bonus + 20 zł bez depozytu w LSbetPromocja powitalna od LsBet jest bez wątpienia jedną z najciekawszych w sieci. Oferuje ona powiększenie pierwszego depozytu o 200% nawet do kwoty 1 000 złotych. Jak tego dokonać? Nic trudnego. W pierwszej kolejności należy założyć nowe konto, a następnie zalogować się na nie i przejść do działu płatniczego. Środki zostaną powiększone o wspomniane już 200%. Minimalna wpłata, która kwalifikuje was do udziału w tym przedsięwzięciu to 50 złotych, co pokazuje, że bukmacher skłania się tak ku graczom wysokich stawek, jak i tym, którzy grają ostrożnie za małe kwoty. By sięgnąć po te pieniądze konieczne jest skontaktowanie z się z obsługą klienta, gdyż pieniądze nie są przyznawane automatycznie. Dokonacie tego zarówno drogą mailową jak i przez live czat, który dostępny jest przez całą dobę. Pieniądze zostaną przyznane w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia sprawy.

Aby zakwalifikować się do tego bonusu, gracz musi zagrać za całą kwotę kwalifikacyjnego depozytu z minimalnym kursem 1.70 dla zakładów pojedynczych. W przypadku multizakładu (ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.50. Jeśli obrót depozytu wraz z bonusem nie jest zakończony w ciągu 60 dni od dnia pierwszego kwalifikacyjnego depozytu, kwota bonusu oraz pochodzące z niego wygrane będą anulowane.

200% Bonus na start + 20 zł bez depozytu w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user