200 zł piłkarski free bet w LSbet

200 zł free bet na zakłady piłkarskie w lsbetLSbet przygotował promocję dla graczy piłki nożnej. Jeśli właśnie ta dyscyplina jest twoim oczkiem w głowie i jednocześnie szukasz bonusu, który wspierać cię będzie w dalszej grze, zapraszamy do zapoznania się z informacjami o piłkarskim free bet. Akcja jest bezterminowa i co ważne, można z niej korzystać każdego dnia, przez siedem dni w tygodniu. Na jej podstawie otrzymacie darmowy zakład o wartości do 200 złotych. Warunkiem jest jednak rozegranie co najmniej ośmiu kuponów w trybie na żywo na stronie LSbet. Premia, która z tego tytułu przysługuje ma wysokość dokładnie 5% wszystkich rozegranych zakładów. Minimalna stawka, która uprawnia do realizacji tego dodatku to 50 złotych. Już zatem przy tej kwocie będziecie mogli liczyć na swój free bet, który następnie dowolnie wykorzystacie na stronie wskazanych zakładów sportowych.

Akcja trwa nieprzerwanie od 2015 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy LSbet. Dlatego też gorąco zachęcamy do zapoznania się z warunkami i zasadami użytkowania tej premii. Należy się po nią każdorazowo zgłosić. Można tego dokonać za sprawą podanego maila, jak również przez całodobowy liveczat.

Odbierz free bet 200 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user