50 Euro Bonus na darmowy zakład w LSbet

50 Euro Bonus free bet z piłkarską gorączką w LSbetPrezentuejmy ofertę dla aktywnych typerów zakładów sportowych i piłki nożnej. LsBet poinformowało poprzez swoją stronę, że każda zainteresowana osoba, która zagrała ośmiokrotnie na pojedyncze typy z ich witryny w wydaniu Na Żywo, otrzymają w ramach wynagrodzenia Free Bet o wartości do 50 euro. By zakwalifikować się do tej premii konieczne jest, by każdy z zakładów miał wartość kursu co najmniej 2,00. Kwota bonusu równa jest 5% całej stawki kumulacyjnej, zatem końcowy prezent może mieć różne kwoty, które ostatecznie znajdziecie na swoim koncie.

Minimalna stawka kwalifikującego się pojedynczego zakładu musi wynosić minimum 10 Euro (lub równowartość w innej walucie). Pamiętajcie, że z tej akcji możecie korzystać nawet co dzień, jeśli oczywiście wszelkie warunki zostaną spełnione. Po premię należy się zgłosić do obsługi klienta, która jest do waszej dyspozycji poprzez czat na żywo.

50 Euro Bonus na darmowy zakład z piłkarską gorączką w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user