ATP i WTA 2018 World Tours z Free Betem 200 zł w Lsbet

Tenis Free Bet 200 zł w LsbetCenisz sobie tenis ponad inne dyscypliny sportowe? LSbet to doceni. Od teraz w ramach ATP i WTA World Tour możecie zyskać do 200 złotych w formie freebetu pod warunkiem realizacji prostego założenia bonusowego. Chodzi tutaj o rozegranie co najmniej 8 kuponów nakierowanych na wspomniane wyżej wydarzenia. Jeśli ta sztuka się wam uda, premia przysługiwać będzie wam praktycznie automatycznie, wystarczy się po nią następnie zgłosić.

Kwota bonusowa, którą otrzymacie wynosi dokładnie 5% wartości wszystkich zakładów, które wcześniej rozegraliście.Przy tym wszystkim każdy zakład, który wliczacie do wydarzenia musi mieć wartość co najmniej 1,80, dopiero wówczas brany jest pod uwagę jako zrealizowany i wartościowy.Aby kwalifikować się do bonusu, gracz musi dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 zł, w przypadku, gdy otrzymał już dwa bonusy na swój poprzedni depozyt. Oczywiście po dodatek koniecznie należy się zgłosić. Dokonacie tego poprzez adres e-mail dostępny na stronie LSbet lub w formie czatu na żywo, który czynny jest tam przez całą dobę. O pozostałych warunkach i zasadach użytkowania premii przeczytacie bezpośrednio na stronie zakładów sportowych.

Odbierz free bet 200 zł w tenisa

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user