Atrakcyjne bonusy z walentynkową promocją w forBet

Walentynkowy bonus z forBetOd 12 do 17 lutego potrwa promocja walentynkowa forBET. To bardzo innowacyjne wyzwanie, które pozwoli wam poznać się z ich mediami społecznościowymi, mamy tu na myśli Facebook, Twitter oraz Instagram. Za sprawą tworzonego wyzwania będziecie musieli przesłać na profile bukmachera, przy specjalnie utworzonym do tego poście, waszego zdjęcia, gdzie pokażecie jak spędzacie ten wyjątkowy dzień ze swoją drugą połówką. Czy wasze dziewczyny i żony są zadowolone z kibicowania nawet w ten dzień? Może robią to razem z wami? Liczy się tu kreatywność. Warto się postarać, ponieważ firma przygotowała z tego tytułu specjalne nagrody, które zostaną wylosowane zaraz po zakończeniu tego okresu promocyjnego.

Organizator, czyli bezpośrednio marka forBET, będzie się kontaktować z laureatami, którzy zaoferują najciekawsze zdjęcia już 18.02. Nagrodami w tym wyzwaniu są specjalne bonusy (vouchery) na grę na ich stronie, jak również liczne gadżety firmowe. Bukmacher nie określił jednak dokładnie na co będziemy mogli tym razem liczyć. Pamiętajcie, czasem przyda się wam hashtag #walentynkizforBET. Dołączcie do wyzwania i poznajcie się z regulaminem dostępnym na stronie forBet. Powodzenia zakochani!

Zgarnij walentynkowy bonus

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET