Australian Open 2018 do zgarnięcia 500 zł free bet w LSbet

Australian Open 2018 do zgarnięcia aż 500 zł free bet w LSbetLsBet przygotowało kolejną promocję związaną z Australian Open 2018. Na jej podstawie możecie otrzymać Free Bet o wartości do 500 złotych. Jeśli zatem jesteście fanami tenisa i gracie dużo, jest to propozycja bezpośrednio do was. Promocja trwa do 28-go stycznia, w tym czasie śmiało możecie sięgać po premie finansowe.

Aby zakwalifikować się do tego bonusu konieczne jest zagranie 8 pojedynczych typów na Australian Open, gdzie każdy pojedynczy ma kurs wynoszący co najmniej 1,80. Na tej podstawie przyznany będzie bonus, który wyniesie 10% łącznej wartości tych właśnie ośmiu propozycji. Otrzymacie free bet, który następne spożytkujecie wg własnych zapotrzebowań. Nie jest on jednak przyznawany automatycznie. Należy się po niego zgłosić zaraz po zrealizowaniu założeń. Możecie tego dokonać za pomocą czatu na żywo (live czat). Kontakt z obsługą klienta jest szybki, a środki będą przyznane w ciągu 24 godzin od złożenia stosownego wniosku. Wszystkie pozostałe zapisy znajdziecie w regulaminie, który udostępniono na stronie LsBet. Ten bukmacher internetowy oferuje również inne akcje tenisowe do których z tego miejsca zapraszamy fanów i aktywnych graczy zakładów.

Australian Open 2018 do zgarnięcia 500 zł free bet w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user