Bonus 50% na przedmeczowe zakłady Ekstraklasy w LSbet

50% Bonus  na przedmeczowe multi zakłady na mecze Polskiej Ekstraklasy w LSbetWszyscy kibice polskiej Ekstraklasy otrzymają od LsBet szanse na dodatkowe wygrane. Wystarczy postawić multizakład przedmeczowy, by w razie porażki otrzymać 50% zwrotu utraconych środków. Odbierając casch back bonus ponownie będziecie mogli stanąć do rywalizacji o sukces i duże wygrane. By wziąć udział w tym przedsięwzięciu konieczne jest zaliczenie do kuponu trzech zdarzeń z Ekstraklasy. Premia zwrotu przyznawana jest w przypadku w którym co najmniej jedno zdarzenie okaże się przegrane, a kupon miał wartość co najmniej 50 złotych.

Maksymalna kwota bonusu, jaka trafi do gracza na podstawie tych ustaleń to 200 złotych. Środki, które wylądują na waszym koncie traktowane są jako Free Bet. Jeśli gracz już otrzymał bonus w ramach tej promocji, aby otrzymać następny bonus w tej promocji muszą być podane zakłady złożone w dniu kolejnym. Na przykład, jeśli gracz otrzymał bonus 5-ego, można uzyskać ten sam bonus, za zakłady postawione 6-ego. Aby odebrać swój bonus gracz proszony jest o kontakt z obsługą klienta, czego można dokonać za pomocą czatu na żywo, dostępnego z poziomu strony LsBet. Wszelkie zasady są dostępne na witrynę operatora.

Bonus 50 % na przedmeczowe multi zakłady na mecze Polskiej Ekstraklasy w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user