Bonus komórkowy 1500 zł w Lsbet

Bonus komórkowy 1500 złPromocja bukmacherska na usługi mobilne aktywna jest od 2016 roku i wygląda na to, że zakłady sportowe LSbet chętnie przedłużą ją o kolejne lata. Za sprawą tej niebywałej promocji użytkownicy urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) mają okazję do otrzymania zwrotu każdej swojej przegranej na wartość 10% do kwoty 1 500 złotych. Ponieważ wydarzenie jest odnawialne, nie ma tutaj żadnych ograniczeń w zakresie wykorzystywania akcji. Innymi słowy, bonus wynosi 10% od łącznej kwoty strat netto klienta na zakładach sportowych grając na mobilnej wersji w Okresie Kwalifikacyjnym – czyli każdego dnia. Zwycięskie zakłady, jak również jakiekolwiek bonusy, nie biorą udziału w promocji. Aby otrzymać bonus tylko przegrane zakłady dokonane od 00:00 do 23:59 każdego dnia będą kwalifikować się do tej promocji.

Oczywiście na każde konto dziennie przysługuje wam jedynie jeden cashback. Każdorazowo należy się też po niego zgłaszać, ponieważ LSbet nie wydaje go automatycznie. By po niego sięgnąć wystarczy zalogować się na swoje konto lub adres mailowy i skorzystać z opcji czatu na żywo bądź też wysłać wiadomość na wskazany adres. Pozostałe warunki dostępne na stronie.

Odbierz zwrot swojej przegranej 10%

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user