CASHBACK do 700 zł dla aktywnych graczy w forBet

cashback do 700 zł w forbetMarka forBET zaoferowała swoim graczom trzy okresy rozliczeniowe, w których liczyć można na cashback. Czym jest cashback? Otóż oznacza on bezpośrednio zwrot gotówki. Jeśli zagracie konkretne kupony, na dowolnie wybraną ligę sportową i jednocześnie kupony te okażą się nietrafione, firma zwróci wam 5% postawionej we wskazanym czasie kwoty. Maksymalnie dzięki temu możecie liczyć na zwrot na poziomie 600 złotych. Jakie terminy brane są pod uwagę tym razem? Są to 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy), 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy), 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy). Każdy z nich zapewni konkretny zastrzyk gotówkowy. Cieszymy się, że forBET poszło w ślady słynnych kasyn światowych i także zaoferowało akcję tego rodzaju.

Minimalna kwota zwrotu w premii 5% wynosi tutaj 20 złotych i taka zostanie wam wypłacona na konto, jeśli spełnicie warunki bonusowe. Bukmacher daje sobie 48 godzin na wypłacenie tych bonusów. Trzeba się jednak najpierw zapisać do wydarzenia, czego dokonacie bezpośrednio poprzez ich stronę. Środki, które w ten sposób otrzymacie muszą zostać obrócone, a każdy z nich z co najmniej kursem 2,0. Macie na to aż 30 dni!

Odbierz cashback do 700 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET