Co tydzień otrzymuj 5000 zł Cashback Bonusu w Lsbet

Cotygodniowy cash back 5000złCashback nie bez powodu jest jedną z najbardziej cenionych promocji. I LSbet świetnie sobie z tego zdaje sprawę. Dlatego tez przygotowana przez nich akcja odnawialna będzie ciekawym rozwiązaniem dla każdego potencjalnie zainteresowanego. Jeśli zatem wciąż nie macie konta na stronie tego kasyna, jest to odpowiedni moment do tego, by zmienić ten stan rzeczy. Czeka na was bowiem 10% zwrotu od przegranych zakładów, do tego każdego tygodnia. W ten sposób będziecie w stanie odzyskać nawet 5 000 złotych w gotówce.

Minimalna kwota jaka spłynąć może na konto zainteresowanego to już 50 złotych, co oznacza, że przedsięwzięcie skierowane jest nie tylko do tzw. High Roller, ale też do wszystkich innych graczy operatora.Promocja ta nie działa automatycznie i konieczne jest zgłoszenie się po swoje pieniądze. Możecie tego dokonać przez czat na żywo lub mailowo. Środki zostaną przyznane po zgłoszeniu zawsze w każdy poniedziałek do określonej godziny. W bonusie obowiązują warunki i zasady, które tworzą pełny regulamin tej promocji. Wszystkich chętnych zachęcamy do tej krótkiej lektury, a także do podjęcia rywalizacji w LSbet.

Odbierz cash back bonus 5000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user