Odbierz do 10zł za przegrane zakłady sportowe w bonusie bukmachera forBet

Bonus ze zwrotem za przegrane zakłady w forBet

forBET wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom swoich klientów. Właśnie dlatego opracował promocję Ako Friendly Bonus, która gwarantuje rekompensatę za kupony, których nie udało się wygrać. Od tej pory nie musicie się zatem martwić porażkami. Nawet wówczas zgarniać będziecie stosowne wynagrodzenie pieniężne. Jak to wygląda w praktyce i czego się można spodziewać? W krótkim artykule opisujemy pełnię zagadnienia. Zapraszamy!

Masz 10 przegranych AKO w historii konta? Wyślij wówczas email z tematem „AKO RETURN” ze swoim loginem oraz numerami kuponów kwalifikujących się do promocji w treści na adres mailowy bukmachera a w ciągu 48h roboczych extra 10 PLN pojawi się na Twoim koncie. Nie weszło Ci kolejne 10 AKO? Skorzystaj z promocji bukmacherskiej raz jeszcze! Stawka przegranego akumulatora musi wynosić min. 10 PLN, kurs AKO min. 3.00, ilość zdarzeń na kuponie minimum 3. Raz przegrane akumulatory nie mogą być wykorzystane ponownie. Kupony podane w promocji nie mogą być starsze niż 21 dni. Bonusem należy obrócić 4-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 2.0.

Ako friendly bonus od bukmachera forbet

Jeśli z kolei jedno zdarzenie zawaliło ci kupon, ForBET wyśle bonus na pocieszenie! Każdy akumulator z jednym błędem zostanie przez nas zrekompensowany bonusem! Stawka przegranego akumulatora musi wynosić minimum 10 PLN, kurs AKO min. 3.00, ilość zdarzeń minimum 5 na kuponie, każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.12.

Zarejestruj się w forBet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET