Graj z telefonu i zgarnij bonus 350 Euro w LSbet

Obstawiaj z telefonu i zgarnij bonus 350 Euro w LSbetJeśli grasz na telefonie, to Lsbet zaoferuje ci świetny mobilny bonus bukmacherski w stylu cashback. Opiera się ona na zwrocie 10% obstawionej wcześniej gotówki, dzięki czemu odzyskacie nawet do 350 euro. Minimalna wartość to w tym przypadku 10 euro, dzięki czemu można stwierdzić, że jest to promocja dla tych, którzy grają duże stawki, jak i dla tych, którzy nie ryzykują za bardzo. Z akcji można skorzystać co dzień, bowiem o północy następuje przeliczenie i odzyskanie środków gracza. Ponieważ przedsięwzięcie bazuje na urządzeniach mobilnych, pamiętajcie, że kwestia dotyczy tylko takich rozwiązań i tylko tam możecie realizować obrót, wskazany przez bukmachera.

Zgodnie z regulaminem, osoby, które chcą uzyskać zwrot środków proszone są o kontakt z obsługą klienta, co możecie zrealizować za pomocą live czatu, który dostępny jest na stronie. Warunki i zasady dotyczą wszystkich graczy.

Graj z telefonu i zgarnij bonus 350 Euro w LSbet

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user