Hokejowy maraton z bonusem + 500 zł w forBet

maraton hokejowy z forBetRuszają hokejowe Mistrzostwa Świata, co oczywiście nie uszło uwadze władze zakładów sportowych forBET. Tak też powstała promocja, która w najbliższym czasie może wam zagwarantować wygraną nawet 500 złotych. Aby sięgnąć po taką gotówkę, trzeba po prostu aktywnie wspierać hokej na lodzie z tej kategorii. Jeśli każdego dnia typować będziecie za co najmniej 100 złotych, a na kuponie znajdziecie się chociażby jedna propozycja związana z MŚ, na którym udział bierze 11 najlepszych reprezentacji krajowych, będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie marki, no i oczywiście, sowite wynagrodzenie. Wydarzenie trwa do 21.05 włącznie, zatem wasze kupony mogą zostać stawiane nawet w ostatnim dni oferty.

Jak pisze nam bukmacher, do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady, na których znajdują się min. 3 zdarzenia – jednym ze zdarzeń musi być zdarzenie z Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie. Pozostałe zdarzenia są dowolne. Naturalnie, możecie tu także spodziewać się dodatkowych zasad i reguł gry, aczkolwiek główne z nich zakładają, że otrzymany bonus bukmacherski należy 4-krotnie obrócić przy kursie minimalnym 2,0. O pozostałych czynnikach przeczytacie na stronie marki forBET.

Odbierz bonus 500 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET