Jedź na mecz Reprezentacji Polski razem z forBet

mecz Reprezentacji Polski z forBetJesteś zainteresowany kibicowaniem Reprezentacji Polski w piłce nożnej bezpośrednio z poziomu stadionu? Chciałbyś zobaczyć ich mecz z Macedonią Północną? Za sprawą forBET jest to możliwe. Wystarczy, że zalogujesz się na swoim koncie oraz będziesz typował spotkania z zakładki Piłka nożna. Im więcej zdarzeń trafi na twój kupon, tym więcej punktów otrzymasz. Liczą się tu zwycięskie zakłady, a także twoja aktywność. Pnij się w rankingu i walcz o jak najwyższe miejsce, bowiem pierwsze cztery osoby z tego zestawienia wygrają nie tylko bilet na spotkanie eliminacyjne Mistrzostw Świata, ale też przeloty oraz noclegi w uznanym hotelu. Gra jest zatem warta waszego zainteresowania.

Partnerem konkursu jest tu strona Jedź na mecz i to właśnie ona, wspólnie z forBET wyłonić ma najlepszych graczy. Liczy się wasza aktywność, a na stronie organizatora znajdziecie dodatkowo zestawienie rankingowe łącznie z ilością punktów graczy biorący udział w promocji. Pierwsze cztery miejsca sięgnie po bilety, ale kolejna setka może jeszcze liczyć na dodatki pieniężne. Ranking aktualizowany jest co 24 godziny, zatem możecie na bieżąco sprawdzać i oceniać swoje szanse.

Wygraj bilet na mecz Reprezentacji Polski

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET