Odbierz bonus postawionej stawki 39 zł w forBet

Odbierz bonus 39 zł w forBetMasz dość grania na kluczowe ligi piłkarskie? Szukasz świeżych wyzwań i dopatrujesz się tam grubej kasy? Forbet pomoże ci z wyborem za sprawą swojej najnowszej promocji 4x4, która nawiązuje niejako do ich umowy sponsorskiej, mającej na celu jeszcze większe wsparcie… 4. Ligi! Jak to wygląda w praktyce? Postaw na swoim kuponie przynajmniej 4 mecze warmińsko-mazurskiej forBET 4 ligi po kursie min. 1.25, a w razie przegranej, bukmacher zwróci ci twój zakład do maksymalnej wartości 39 złotych. Sama stawka kuponu musi również wynosić dokładnie tyle. Promocja nakierowana jest na kolejki od 22. Do 30. W zakresie wspomnianej wyżej ligi. Skorzystać może tu każdy gracz, który posiada aktywne konto bukmacherskie.

Do promocji zaliczane są zarówno kupony przedmeczowe jak i te z trybu na żywo, bowiem forBET także udostępnia 4. Ligę za pośrednictwem produktu tego typu. Gotówka, która do was wróci musi zostać 4-krotnie (4x) obrócona przy kursie min. 2,00. Bonus dostępny będzie w kolejce przez 30 dni i dokładnie tyle czasu wynosi jego okres aktywności. W akcji obowiązuje regulamin marki.

Odbierz bonus 39 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET