Odbierz zwrot stawki 79 zł w postaci bonusu w forBet

Odbierz zwrot stawki 79 zł w forBetKoniec sezonu to ogrom niespodzianek. Ostatnia drużyna potrafi wygrać z pierwszą, dzięki czemu w ostatniej chwili ulotni się z miejsca spadkowego. To z kolei rodzi spore wątpliwości wśród graczy, bowiem łatwo jest zepsuć kupon, który z początku wydawał się pewniakiem. W odpowiedzi na takie troski przychodzi nam najnowsza promocja forBET, która dotyczy takich lig jak Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesligi i Ekstraklasy. Postawcie na mecze związane z tymi rozgrywkami i zainwestujecie w kupon o wartości dokładnie 79 złotych. Jeśli na waszym kuponie przegrane okaże się tylko to jedno, felerne zdarzenie, forBET dokona zwrotu 100% środków na wasze konto w postaci gotówki bonusowej.

Promocja obowiązuje od 00:00 dnia 03.05.2019 do 05.05.2019, do godz. 21:00. Skorzysta z niej automatycznie każdy użytkownik, który zagra kupon za 79 złotych ze wspomnianych wyżej lig. Na kuponie musi się przy tym znaleźć co najmniej pięć zdarzeń, a każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1,35. O warunkach i zasadach udziału w tym przedsięwzięciu, przeczytacie bezpośrednio na stronie organizatora. Powodzenia!

Odbierz bonus 79 złotych

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy forBET? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user

Inne bonusy bukmachera forBET