Piątkowy free bet 1000zł w LSbet

Piątkowy free bet 1000złW każdy piątek bukmacher LSbet przyznać może zainteresowanym graczom nawet do 1 000 złotych w formie free betu. Jeśli zatem chcecie zyskać ekstra środki na kolejne kupony w dowolnie wybranej dyscyplinie, koniecznie zwróćcie uwagę na ich bonus weekendowy. Minimalna kwota, która uprawnia do odbioru środków to już 80 złotych. Każdorazowo czeka na was 25% więcej w formie free betu. Akcja jest odnawialna, dzięki czemu skorzystacie z niej co piątek, czyli aż do czterech razy w miesiącu.

To ciekawe przedsięwzięcie ma przy tym niezwykle proste warunki obrotu, które specjalnie dla was opisujemy dodatkowo poniżej.Aby kwalifikować się do bonusu, gracz musi robić zakłady w sekcji Sport o wartości kwalifikacyjnego depozytu o minimalnym kursie 2.00. W przypadku multizakładu (ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.70. Jak we wszystkich promocjach LSbet, także i tutaj konieczne jest zgłoszenie się po swój dodatek finansowy. Dokonać tego można za sprawą live czatu oraz poprzez adres mailowy podany na stronie. O pozostałych warunkach przeczytacie w regulaminie tej promocji.

Odbierz free bet 1000 zł

Dodaj swój komentarz

Chciałbyś podzielić się z nami opinią o bonusie bukmacherskim firmy LSbet? Tutaj właśnie możesz podzielić się wrażeniami ze swoich zakładów sportowych.

user